Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 19.06.2011 21:31:08 

MANDYLION

Odchovy

 Archie Mandylion ,šampion ČR, čekatel klubového šampiona, lovecky vedený, ZN, připraven na BZH. Jedná se o temperamentního a sebevědomého psa, který používá při práci hlavu a má obrovské srdce. Je pečlivý a vytrvalý stopař a doma dostal přezdívku mamiňák, protože je poněkud zavislý na "paničce" a mívá sklony k tomu, že si mě chce i před zbytkem smečky hlídat jen pro sebe. Je to nekonfliktní pes. (pokud tedy nemáme zrovna chvilku,kdy se mazlí nebo trimuje - to si pak pan Archie nepřeje být jiným čtyřnožcem rušen)

 

 Ajša Mandylion - vynikající a zcela vyjímečná fena, jako jediná Parsonka v ČR má přiznán titul a označení "U", což nám říká,že je to všestranná fena a má složeny veškeré pracovní zkoušky pro malá plemena,včetně mezinárodních barvářských a BZH. Gratulujeme tímto Ajše a jejímu vůdci,panu J. Kučerovi.

 

 

 

 

 

 

 

 Bora Mandylion - opět hvězda, jak jinak.Bora se vehla především na dráhu agility,kde se i zúčastnila mistrovství Evropy, k čemuž jí i Terezce obrovsky gratulujeme a nezahálí ani ve služebním výcviku a ostatních psích sportech.

 

TOPlist